Darmowa dostawa !

KOLEKCJA MORSKI ŚWIAT 0
KOLEKCJA MORSKI ŚWIAT
Ahh.. niebiesko mi! 🌊💙
 
Wypływamy na głębokie wody, aby dostrzec to, co najpiękniejsze.. świat pod wodą jest niesamowity! I taki różnorodny 💦
Fantastyczne zwierzęta, niebiańskie rafy koralowe, muszle a to tylko początek.. 🐠🪸🌊
 
Srebrne charmsy, z kolekcji 𝑚𝑜𝑟𝑠𝑘𝑖 ś𝑤𝑖𝑎𝑡, do bransoletek modułowych mogą przybliżyć Ci ten wyjątkowy i różnorodny świat 😍
 
Zawieszki możesz łączyć w dowolne konfiguracje, aby stworzyć swoją własną historię. Możesz je nosić na bransoletce modułowej, naszyjniku lub jako brelok.
 
I. MUSZELKA.. charms niebieska muszelka jest symbolem szczęścia i powodzenia. W wielu kulturach muszelki są uważane za talizmany, które przynoszą szczęście. Noszenie niebieskiej muszelki może pomóc Ci przyciągnąć szczęście i powodzenie w swoim życiu. Zawieszka niebieska muszelka to również piękny dodatek do każdej stylizacji. Możesz go nosić na co dzień lub na specjalne okazje. Charms jest uniwersalny i pasuje do wielu stylizacji, a w szczególności do tych letnio-wakacyjnych!
 
II. ŻÓŁWIK.. żółw to symbol mądrości i długowieczności. W wielu kulturach żółwie są uważane za szczęśliwe symbole. Zawieszka żółw przedstawia żółwia, który jest umieszczony na kuli, która swoim kształtem i wyglądem przypomina perłę. Do zawieszki dołączony jest jeszcze jeden dodatek, mianowicie srebrne koło z napisem : enjoy life (ciesz się życiem). To piękne przesłanie powinno nam towarzyszyć w codziennym życiu i przypominać nam, że życie jest wspaniałe!
 
III. KRAB, MORSKIE GŁĘBINY.. krab jest symbolem siły i wytrwałości. W wielu kulturach kraby są uważane za szczęśliwe symbole. Zawieszka ta przedstawia uroczego kraba (skorupiaki morskie, które mają osiem nóg i dwa szczypce, są bardzo różnorodne i występują w wielu różnych rozmiarach i kształtach), który w swoich szczypcach trzyma granatową cyrkonię. Obok dołączony jest niebieski liść, który imituje rafę koralową. Zawieszka jest sporych wymiarów (2.4x2.4cm), więc z pewnością przyciągnie uwagę innych.
 
💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦💦
 

Morskie głębiny to miejsce pełne tajemnic i niebezpieczeństw. Panuje tam ciemność, cisza i ciśnienie atmosferyczne, które jest tysiące razy większe niż na powierzchni. Woda jest lodowata, a dostęp do światła słonecznego jest ograniczony. W tych ekstremalnych warunkach żyją wyjątkowe organizmy, które przystosowały się do życia w głębinach.

Morskie głębiny to fascynujący i tajemniczy świat, który wciąż jest niezbadany. Wraz z rozwojem technologii jesteśmy w stanie coraz lepiej poznawać te niezwykłe miejsca. Jednak wciąż wiele tajemnic pozostaje do odkrycia. Czy jesteście ich tak samo ciekawi jak my? 😍

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl