Darmowa dostawa !

POKOCHAJ POLSKIE MIASTA Z CZERWIŃSKI 0
POKOCHAJ MIASTA W POLSCE Z CZERWIŃSKI

Pokochaj i poznaj z nami miasta Polski ❤

 

Czy jesteś w stanie rozpoznać miasto po jego charakterystycznych budynkach?

Wrocław, Kraków, Gdańsk, Poznań, Warszawa.. które z miast jest Twoim ulubionym?

A może które planujesz w najbliższym czasie odwiedzić?

 

Wszystkie z nich mają coś wyjątkowego w sobie i wszystkie warto odwiedzić!

 

WROCŁAW ❤

 

Kogo to miasto nie zachwyciło?! Niezwykle klimatyczne miasto.. ❤

Miasto to położone jest w województwie dolnośląskim i jest trzecim największym miastem w Polsce.

Zawieszka Czerwiński odwzorowuje ratusz we Wrocławiu - wspaniała pamiątka tego miasta, którą możesz mieć na swojej bransoletce modułowej. Charms jest pięknie ozdobiony delikatnymi detalami i charakteryzuje się precyzyjnym rzeźbieniem. Uroku dodaje mu małe serduszko w kolorze złotym, które może ukazywać nasze przywiązanie lub sympatię do tego miasta.

 

KRAKÓW ❤ 

 

Chyba, nie musimy przybliżać historii tego miasta?

Była stolica Polski, Wawel, Sukiennice, legenda o Smoku Wawelskim, Barbakan, Brama Floriańska czy też hejnał mariacki.. ❤

Charms przedstawia Bazylikę Mariacką w Krakowie. Jest to limitowana edycja stworzona przez markę Czerwiński. Zawieszka to idealny wybór dla miłośników podróży i historii oraz dla tych, którzy cenią sobie unikatowe rzeczy.

 

GDAŃSK ❤

 

Szum fal.. to pierwsze, co słyszę, gdy myślę o tym pełnym uroku mieście ❤

Być może jest to kwestia naszego położenia (miasto oddalone o 600km od nas!) a może to po prostu morze.. Bałtyckie!

Charms Limitowana Edycja by Czerwiński Brama Żuraw, Gdańsk to piękna i wyjątkowa zawieszka, która jest idealnym dodatkiem na ozdobienie swojej bransoletki modułowej. Zawieszka ma kształt Bramy Żuraw - symbolu miasta Gdańska i jego historii. Brama Żuraw to zabytkowy dźwig portowy i jedna z bram wodnych miasta Gdańsk.

 

POZNAŃ ❤

 

Poznańskie koziołki? Tak! to jeden z symboli miasta Poznań ❤

Czy mieliście okazję zobaczyć te dwa zjawiskowe koziołki? Jeśli będziecie w tym mieście koniecznie musicie przyjść pod ratusz o godzinie 12!

Zawieszka Poznań przedstawia Ratusz, który znajduje się na Starym Rynku tego miasta. Charms charakteryzuje niezwykle staranne wykonanie. Budowla zawieszona jest na kółku pełnym transparentnych cyrkonii.

 

WARSZAWA ❤

 

W moich snach.. wciąż Warszawa pełna ulic, placów i drzew ♪

Stolica Polski, miasto z niezwykłą historią, licznymi zabytkami, niesamowitymi legendami oraz niezliczoną ilością miejsc wartych do zwiedzenia - czy to wcześniej wymienione zabytki na mapie Warszawy czy też nowoczesne ośrodki kultury i nauki ❤

Zawieszka charakteryzuje się niezwykle starannym wykonaniem, aby jak najlepiej oddać wygląd Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Złote serduszko dodaje zawieszce wyjątkowości i może oznaczać naszą miłość do tego miasta. Takie detale sprawiają, że zawieszka stanowi prawdziwe małe dzieło sztuki.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl