Charms RODZINA 0
Charms RODZINA

RODZINA

 

link do charmsa -> https://srebroiskora.pl/pl/p/Charms-Srebro-Limitowana-Kolekcja-by-Czerwinski-Rodzina/125

 

Charms RODZINA to zdecydowanie jeden z najczęściej wybieranych dodatków do biżuterii modułowej.

Wymiary charmsa to 1,1x1,1cm.

Charms RODZINA tworzy okrąg, wypełniony transparentnymi cyrkoniami, które mają na celu dodanie blasku wytworzonej biżuterii.

We wnętrzu otoczonym cyrkoniami możemy zauważyć czteroosobową rodzinę, składającej się z Mamy, Taty i dwójki dzieci. Wszyscy trzymają się za ręce, aby ukazać więź, która jest pomiędzy nimi.

Nad nimi znajduje się napis Rodzina.

Rodzina jako nierozerwalna wieź. Na dobre i na złe. Jako lek na całe zło. Miłość i przyjaźń w jednym. Jako jedno z najtrwalszych uczuć. Jedność. Smutek, żal, uśmiech i radość. Pokrewieństwo  Powinowactwo.

Charms jest wykonany ze srebra próby 925 + cyrkonie + oksydacja.

Waga charmsa Rodzina to ok 2,2g.

Charms jest oksydowany, tj proces, który polega na pokryciu powierzchni srebra cienką warstwą jego tlenków. Oksydowanie zabezpiecza srebro, jednocześnie pozwalając na uzyskanie oryginalnego i estetycznego efektu postarzenia biżuterii.

Charms jest zapakowany w czerwony lub czarny woreczek z naszym złotym logo. W opcji „pudełeczko prezentowe” dodajemy logowane pudełeczko Czerwiński oraz torebkę prezentową Czerwiński. Opcja „zapakuj na prezent” to dodatkowe tekturowe pudełeczko, które jest zapakowane w ozdobny papier oraz jest przepasane wstążką zawiniętą w kokardę w kolorze wina. Wybierz opcję, która będzie dla Ciebie najbardziej satysfakcjonująca!

Komentarze do wpisu (0)

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl