Darmowa dostawa !

Filtruj według:

Łańcuszki zabezpieczające do bransoletek modułowych to łańcuszki, które służą do odseparowania wybranych charmsów, aby te nie przesuwały się swobodnie po bransolecie lub służą do zabezpieczenia przed zsunięciem się zawieszek przy otwieraniu bransoletki. Ich ważną rolą jest również zabezpieczenie przed przypadkowym otwarciem się bransoletki – gdy nałożysz łańcuszek przy gwincie, który się otwiera masz większą pewność, że „wyczujesz”, gdy bransoletka będzie się zsuwała z nadgarstka. Są one zwykle wykonane ze srebra lub stali nierdzewnej. Ich długości różnią się w zależności od modelu, ale mają zazwyczaj do ok. 10cm długości całkowitej.

Łańcuszki zabezpieczające mają silikon w środku otworu, który powoduje, że nie przesuwają się one swobodnie w obrębie bransolety. W przypadku bransoletek, które posiadają gwint, biżuteria z silikonem w środku otworu, tj. łańcuszki, stopery należy te elementy mocno nakręcać na gwint.

Rodzaje łańcuszków zabezpieczających: łańcuszki separatory (z silikonem w środku otworu), wkręcane na gwint, łańcuszki z zapięciem na klips (zakładane bezpośrednio na bransoletkę)

Jeśli masz bransoletkę modułową, to warto zaopatrzyć się w łańcuszki zabezpieczające. Dzięki nim charmsy będą bezpiecznie przymocowane do bransoletki i nie wypadną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl